מפגש עסקי

המפגשים ותכניות הלווי שאני מציעה, מיועדים לעסקיים, לעסקיות ולאלה שבדרך.
למי שממש נתקע, לכאלה שרוצים להתחדש במוצר חדש או לערוך שינויי מהות וזהות.

מזמינה גם אותך לבחור ולחוות מעבר ממאמץ לשפע ומתקיעות לזרימה.

מפגש הבחנה ראשוני מאפשר ראיה בהירה ונעימה על המצב של העסק, כמו גם על החסמים והתקיעות שניתן לשחרר בקלות כדי לנוע הלאה. במפגש נמצא דרך ראשונית לתנועה ובחינת האפשרויות לקידום העסק לרמה הבאה. מיד עם המפגש הראשון ניתן להרגיש הקלה משמעותית וגילויים פורצי דרך להרמוניה ולזרימה בריאה בעסק.

המפגשים מתקיימים בפרדס חנה או באמצאות הזום
אורך המפגש כשעה   |   עלות מפגש 380 ש"ח

לקביעת מפגש השאירו פרטים

או שלחו ווצאפ: 0526626661

למה כדאי לי להיפגש בעצם?

new profile photo.jpg

הי, נעים מאד

​מאז שאני זוכרת את עצמי, אהבתי לחוות עם אנשים תהליכים משמעותיים בחיים, ללוות ולהיות יחד במעברים מכאב לבהירות וממאמץ לשפע.

את עולם הפירסום למדתי לעומק לפני עשור ועסקתי במיתוג ובשיווק סך הכל כמעט 13 שנים. מיתגתי, עיצבתי והדרכתי עשרות בעלי עסקים, בסטודיו הפרטי שלי ובמשרדי פירסום.

במקביל לעיסוק בתחום המיתוג והשיווק, השתתפתי בסדנאות ריפוי, לימוד והתפתחות אישית עם מורים מדהימים בגישות מגוונות, ליוויתי מטופלים ועברתי בעצמי מאות שעות של טיפולים רגשיים.

אני מאמינה שזרימה בהירה ובריאה בעסק, תלויה בנוכחות מודעת ובתהליכים פנימיים, במקביל לרכישת ידע פרקטי. לכן תהליכי העבודה עם הלקוחות שלי ושיחות הייעוץ, עוברים דרך הבחנות של חוזקות וחולשות, רצון והכרח, תחושת ערך ובחירה, במקביל לטכניקות יישום וכלים שיווקיים. במפגשים נעשה שימוש בכלים שונים מעולמות הריפוי הרגשי, מיינדפולנס והתמקדות, כמו גם בכלים אבחנתיים נוספים.

אומרים שיש לי 'כוח על' להניח את האצבע על נקודה באדם ולגלות מנועים נחבאים, כדי לשחרר ולזרום קדימה עם החיים. זו מתנה שעזרה ללקוחות שלי, ובכלל לאנשים שהכרתי לפרוץ מחסומים מתקיעות וכאב להרמוניה.